Stadtpark City Loft Is Calling

  • 55 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Stadtpark City Loft Is Calling Βιέννη απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από την Αλμπερτίνα και 400 μέτρα από τον σταθμό του μετρό U-Bahn Landstrasse. Το διαμέρισμα απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό τρένου Μετρό Landstraße-Wien Mitte και 350 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Rasumofskygasse.

Τα Ανάκτορα Σένμπρουν απέχουν σχεδόν 7 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Kunsthaus της Βιέννης που είναι σε απόσταση 400 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Ανάκτορο Χόφμπουργκ που βρίσκεται σε απόσταση 2,1 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Stadtpark City Loft Is Calling Βιέννη
Top Location
Τιμή μόνο για κινητά

Top Location

8.6
Έξοχο 121 σχόλια
219 μ από το κατάλυμα
USD 113 USD 102
ανά νύχτα
Modern Apartment In A Central Location
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Apartment In A Central Location

8.6
Έξοχο 77 σχόλια
369 μ από το κατάλυμα
USD 122 USD 110
ανά νύχτα
Checkinvienna 2 Bedrom Central Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Checkinvienna 2 Bedrom Central Apartment

534 μ από το κατάλυμα
USD 308 USD 277
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΒιέΝΝης
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Rennweg Train Station
    1,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 09:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Stadtpark City Loft Is Calling;
      Το διαμέρισμα Stadtpark City Loft Is Calling βρίσκεται κοντά σε Hundertwasser House.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Stadtpark City Loft Is Calling;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Stadtpark City Loft Is Calling περιλαμβάνουν Ναός Αγίου Ρούπερτ, Στάδιο Ernst Happel Stadion καθώς και Ναός των Καπουτσίνων.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Stadtpark City Loft Is Calling;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Stadtpark City Loft Is Calling κοστίζει 116€.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Stadtpark City Loft Is Calling προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Stadtpark City Loft Is Calling περιλαμβάνουν Plachutta Wollzeile και Warenhandlung Wenighofer & Wanits και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΒιέΝΝης
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Rennweg Train Station
    1,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Stadtpark City Loft Is Calling Βιέννη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο